Zoals eerder deze week aangekondigd, kunnen we weer binnen volleyballen! We hebben voor aankomende week een specifiek trainingsschema gemaakt, onder andere in verband met selectietrainingen en op basis van de doorgegeven voorkeuren. Vanaf volgende week 24 mei trainen we in de nieuwe teamindelingen zoals 2 weken geleden gecommuniceerd (behalve meisjes B- en C-jeugd die deze week selectietraining hebben en vanaf 31 mei in de nieuwe indeling gaan trainen).
Voor de weken daarna komt er een nieuw schema, waarin binnen eventueel langere blokken mogelijk zijn of 2 velden en waarin wijzigingen komen in het buiten trainen. Hiervoor moeten we echter nog een aantal zaken helder krijgen. 
Daaraan puzzelen we volgende week dus nog even. Er zal dan een schema gemaakt worden dat tot aan de zomervakantie zal gelden. We trainen tot en met 8 juli. Jullie worden volgende week weer geïnformeerd, zodra we meer weten!
Hieronder voor zowel buiten- als de zaaltrainingen het schema voor deze week, 25 tot en met 27 mei. Later deze week volgt er een zaalschema voor de weken daarna tot aan de zomervakantie.

De volgende regels gelden en moeten nageleefd worden:

Regels in het kort voor de binnensport
Algemeen

 1. Er geldt een maximum aantal van maximaal 30 personen in een ruimte (onze hal bestaat uit 2 ruimte met het tussenschot naar beneden), inclusief trainers, exclusief personeel van de accommodatie.
 2. Kleedkamers, douches en kantines blijven gesloten. Toilet mag wel opengesteld worden.
 3. Buiten het sporten om geldt de 1,5 meter afstandsregel voor een ieder ouder dan 18 jaar.
 4. Reserveren/registratie en een gezondheidscheck zijn verplicht.
 5. Iedereen van 13 jaar of ouder draagt binnen een mondkapje. Deze mag gedurende het sporten af.
 6. Zo kort mogelijk voor de training aanwezig.
 7. Na de training zo snel mogelijk weer naar buiten en naar huis. Niet blijven hangen! Ook niet buiten bij de sporthal.
 8. Geen ouders binnen. U kunt uw kind buiten afzetten/opvangen en dan naar huis gaan.

Tot en met 17 jaar

 1. Er mag in groepsverband gewoon getraind worden, zonder de 1,5 meter afstandsregel.
 2. Er mogen wedstrijden gespeeld worden, maar alleen met teams van de eigen vereniging.
 3. Er geldt dispensatie voor jeugdspelers van 18 jaar en ouder als zij in de A-jeugd spelen.*

18 jaar en ouder

 1. Er mag gesport worden in groepjes van maximaal 2 personen per veldhelft, exclusief de trainer. Dit houdt in dat er 4 volwassenen (18+ jaar) mogen trainen op een veld. Echter mag er niet gemengd worden en blijven de groepjes van 2 gedurende de training op hun eigen helft. Dit staat niet in het landelijk protocol verantwoord sporten vermeld, maar is tussen de bonden en NOC*NSF kortgesloten. 
 2. Zij houden continu 1,5 meter afstand tot elkaar, tijdens en buiten het sporten om.

Wij hopen dat er met veel plezier weer binnen getraind kan worden. Maar blijf je aan de regels houden en blijf thuis bij klachten.

Mis geen SVI nieuws!

We spammen niet! Ongeveer 1 keer per maand sturen wij een mail 🙂

Previous reading
Trainers gezocht!
Next reading
Spelers gezocht!