Training voor toekomstige scheidsrechters!

  • Wat: scheidsrechterscursus
  • Voor wie: voor spelers uit alle A-teams
  • Wanneer: 19 juni om 18:30 uur
  • Waarom: Omdat wij hard hulp nodig hebben voor komend seizoen

De training is speciaal voor alle A-jeugd. Zij zullen vanaf komend seizoen ook wedstrijden moeten gaan fluiten (van andere jeugdteams). Dit omdat wij binnen SVI meer hulp nodig hebben.

De scheidsrechters cursus staat gepland op 19 juni vanaf 18.30 uur. Er wordt gestart met een deel theorie, waarna die direct in praktijk gebracht kan worden op veld 1 en 2. Dit is op het trainingsveld en -tijd van 2 A-teams, dus wij verwachten in ieder geval dat deze teams aanwezig kunnen zijn. De training zal hierdoor op deze avond komen te vervallen voor deze teams. De scheidsrechters cursus zal ongeveer 2 uur duren.

Voorafgaand aan de cursus moet elke speler de vaardigheidstoets gehaald hebben. Dat kan via deze link.

Nevobo Vaardigheidstest

Wij hopen dat er zoveel mogelijk spelers komen opdagen omdat wij alle hulp kunnen gebruiken. Heb je hier nou toch wel stress voor om als scheidsrechter op het veld te staan, kan dit aangegeven worden in het formulier bij de opmerking. Wij zullen dit dan meenemen in deze avond om jullie hierin te ondersteunen!

Tot dan!

Vul onderstaand formulier in:

https://forms.gle/RvoTmJuH3aVtdf64A

Mis geen SVI nieuws!

We spammen niet! Ongeveer 1 keer per maand sturen wij een mail 🙂

Previous reading
Scheidsrechterstraining
Next reading
Beachvolleybal zomerkamp 2024!