De opbrengst van Euro 2628,00 voor de Grote ClubActie was al bekend, maar de topverkopers en topverkopende teams nog niet.

Er zijn 4 meiden die voor maar liefst meer dan €100 aan loten voor SVI hebben verkocht. Deze 4 meiden willen we dan ook graag allemaal bekronen als topverkopers van 2020! Het gaat om Liz de Haan, Isabella van Weerd, Sanne Brekelmans en Minou van Egmond. Toppers zijn jullie! We zullen jullie op korte termijn benaderen over de prijs die jullie gewonnen hebben.

Daarnaast zijn er ook nog eens 6 CMV teams die gemiddeld meer dan 15 loten per persoon hebben verkocht. Wat een teamprestaties! Het gaat om de meidenteams van N2, N3-1, N3-3 en N5-1 en de jongensteams van N2-2 en N3-2. Jullie mogen met z’n allen op teamuitje. Helaas is het nu lastig om een teamuitje te organiseren, maar we nemen contact met jullie op zodra we de mogelijkheid zien om dit alsnog te doen.

Mis geen SVI nieuws!

We spammen niet! Ongeveer 1 keer per maand sturen wij een mail 🙂

Previous reading
Winnaar SVI Home Workout Challenge
Next reading
Online SVI Bingo – 5 februari 19.00 en 20.30 uur